Warto wiedzieć powrót

06.02.2014

Gwiazda Jakości Obsługi 2014 dla Matras

Księgarnie Matras uzyskały tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2014. Jest to siódma edycja Polskiego Programu Jakość Obsługi, w którym podstawowym kryterium przyznania tytułu są opinie konsumentów. Przez cały rok przez ocenę przeszło 42.000 firm z 200 branż. Oprócz oceny jakości obsługi, dla każdej marki badano także prawdopodobieństwo rekomendacji marki na 2014 rok oraz poziom lojalności klientów. Firmy, które uzyskały najwyższe oceny konsumentów uzyskują wyróżnienie, którym jest prestiżowy w tytuł Gwiazdy Jakości Obsługi 2014. Matras uzyskując najwyższe oceny w opiniach konsumentów znalazł się w gronie wyróżnionych oraz został przez konsumentów rekomendowane na 2014 rok. W ten sposób docenione zostały też stosowane tam procedury.


Tagi: , , , .

odsłon: 1 659

Drukuj
nick
twoja opinia
Komentarz pojawi się po akceptacji administratora

Słownik finansowy

U
Umowa przelewu wierzytelności

Dokument podpisywany przed uruchomieniem kredytu hipotecznego w przypadku finansowania zakupu nieruchomości od dewelopera przed aktem notarialnym (w trakcie budowy). Bank zabezpiecza się dzięki niej na wypadek rozwiązania umowy przedwstępnej między kredytobiorcą a deweloperem. W takim przypadku Bank żąda zwrotu na swoje konto, a nie na konto kredytobiorcy, kwot wypłaconego już kredytu. Zwrócona kwota zostanie zaliczona na poczet spłaty kredytu.

Słownik zawiera wyjaśnienia terminów i pojęć z zakresu prawa i bankowości

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 73

Warning: file_get_contents(/wp-content/themes/wgn/waluty/1970.01.01.txt): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 76

Kursy walutKurs z dnia

Waluta Kurs Zmiana %
chfCHF n/a n/a
usdUSD n/a n/a
eurEUR n/a n/a
gbpGBP n/a n/a
Aktualizacja codziennie o godz. 14:00. zobacz kursy archiwalne