Raporty o rynku nieruchomości powrót
Ponad 3 miliardy euro zainwestowane w polskie nieruchomości

W ubiegłym roku międzynarodowe firmy wydały na polskie nieruchomości ponad 3,4 mld euro. W roku bieżącym powinno być podobnie. Tak pokazują wyniki analiz firmy doradczej Jones Lang LaSalle. Eksperci zaznaczają, że jest to najlepszy wynik od rekordowego 2006 r., w którym wartość transakcji na polskim rynku nieruchomości komercyjnych wyniosła ponad 5 mld euro. Kwota inwestycji w roku ubiegłym była o 26 procent czyli o około 2,73 mld euro wyższa od sumy uzyskanej w 2012 r.
Tagi: inwestycje, inwestycje na rynku nieruchomości, kalkulatory kredytowe, porównywarki.
odsłon: 645
DrukujSłownik finansowy
Oświadczenie o poddaniu się egzekucji
Dokument w formie oświadczenia stanowiący zabezpieczenie wierzytelności (np. kredytu hipotecznego). Podpisuje je dłużnik/kredytobiorca. Stanowi zgodę na wystawienie przez bank tytułu egzekucyjnego, który może być podstawą egzekucji prowadzonej według przepisów Kodeksu postępowania cywilnego po nadaniu mu przez sąd klauzuli wykonalności. Mówiąc krótko oświadczenie o poddaniu się egzekucji ułatwia bankowi dochodzenie swojej wierzytelności w przypadku niespłacania jej przez kredytobiorcę.
Słownik zawiera wyjaśnienia terminów i pojęć z zakresu prawa i bankowościWarning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 99
Warning: file_get_contents(/wp-content/themes/wgn/waluty/1970.01.01.txt): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 102
Kursy walutKurs z dnia
Waluta | Kurs | Zmiana | % |
---|---|---|---|
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a |