Raporty o rynku nieruchomości powrót
Nieruchomości inwestycyjne zagranicznych inwestorów
Polska jest drugim w Europie krajem pod względem atrakcyjności inwestycyjnej. Nie możemy jednak zapominać, że dane tego typu dotyczą percepcji menedżerów. Nie do końca oddawać mogą skalę rzeczywiście podejmowanych działań. W ubiegłym roku doszło w Polsce do spadku zarówno liczby realizowanych przez firmy zagraniczne projektów inwestycyjnych (o 37%), jak i liczby nowo utworzonych miejsc pracy (o 15%) związanych z ich realizacją.
Źródło: Inwestycje
Tagi: finanse, inwestor, nieruchomości inwestycyjne, rozwój, transakcje.
odsłon: 2 332
DrukujSłownik finansowy
Ubezpieczenie pomostowe
Jest to ubezpieczenie jakie bank utrzymuje do momentu wpisania hipoteki do księgi wieczystej nieruchomości będącej zabezpieczeniem kredytu. Zazwyczaj ubezpieczenie jest naliczane poprzez podniesienie marży kredytu przez okres do wpisu hipoteki.
Słownik zawiera wyjaśnienia terminów i pojęć z zakresu prawa i bankowościWarning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 73
Warning: file_get_contents(/wp-content/themes/wgn/waluty/1970.01.01.txt): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 76
Kursy walutKurs z dnia
| Waluta | Kurs | Zmiana | % |
|---|---|---|---|
CHF |
n/a | n/a | |
USD |
n/a | n/a | |
EUR |
n/a | n/a | |
GBP |
n/a | n/a |


CHF
USD
EUR
GBP