Aktualności i finanse powrót
Starbucks również w pociągach
Starbucks, największa na świecie sieć kawiarni podpisała umowę dzięki, której pasażerowie podróżujący kolejami szwajcarskimi na trasie port lotniczy w Genewie a stacją w St. Gallen będą mogli popijać kawę w wagonie pod szyldem Starbucksa – informuje railwaybulletin.com. Starbucksowy pociąg, kursuje dwa razy dziennie od 21 listopada. Projekt ten mam zostać rozszerzony i na wiosnę przyszłego roku w podobny sposób ma bowiem zostać przerobiona kolejna maszyna. Jak informuje przewoźnik, jeżeli pomysł się sprawdzi, uruchomione zostaną kolejne wagony z kawą. Szwajcaria była pierwszym krajem w Europie, w którym 2001 roku Starbucks otworzył swoje kawiarnie.
Tagi: inwestycje, kalkulatory kredytowe, kredyty hipoteczne, nieruchomości komercyjne.
odsłon: 748
DrukujSłownik finansowy
Umowa przelewu wierzytelności
Dokument podpisywany przed uruchomieniem kredytu hipotecznego w przypadku finansowania zakupu nieruchomości od dewelopera przed aktem notarialnym (w trakcie budowy). Bank zabezpiecza się dzięki niej na wypadek rozwiązania umowy przedwstępnej między kredytobiorcą a deweloperem. W takim przypadku Bank żąda zwrotu na swoje konto, a nie na konto kredytobiorcy, kwot wypłaconego już kredytu. Zwrócona kwota zostanie zaliczona na poczet spłaty kredytu.
Słownik zawiera wyjaśnienia terminów i pojęć z zakresu prawa i bankowościWarning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 99
Warning: file_get_contents(/wp-content/themes/wgn/waluty/1970.01.01.txt): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 102
Kursy walutKurs z dnia
Waluta | Kurs | Zmiana | % |
---|---|---|---|
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a |