Warto wiedzieć powrót
25.02.2013
Drukuj
Rynek nieruchomości – apartamenty
Ceny luksusowych używanych mieszkań idą w miliony złotych, choć są niższe niż rok temu o 5–12 proc. Takie lokale sprzedają się nawet kilka lat. Na 32 oferty apartamentów przypada jeden klient.
Analitycy rynku nieruchomości szacują, że na warszawskim rynku wtórnym 40 proc. apartamentów i mieszkań o podwyższonym standardzie ma więcej niż 100 mkw. Na taki lokal trzeba mieć ok. 1 mln zł.
Drukuj
Słownik finansowy
T
Tabela opłat i prowizji
Zestawienie opłat bankowych za czynności związane z umową kredytową (np.: zmiana warunków kredytowych, opłata za wcześniejszą spłatę, prowizja za udzielenie kredytu, opłata za monit z powodu opóźnień w spłacie kredytu, itp.)
Słownik zawiera wyjaśnienia terminów i pojęć z zakresu prawa i bankowościWarning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 99
Warning: file_get_contents(/wp-content/themes/wgn/waluty/1970.01.01.txt): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 102
Kursy walutKurs z dnia
Waluta | Kurs | Zmiana | % |
---|---|---|---|
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a | |
![]() |
n/a | n/a |