Warto wiedzieć powrót

12.12.2012

Będzie podwyżka mandatów

MSW wyraziło zgodę na podjęcie przez KGP prac nad projektem zmian w ustawie o kierujących pojazdami. W październiku policja zwróciła się do resortu o rozważenie podwyżki mandatów za szczególnie niebezpieczne wykroczenia na drogach.

Propozycje, które policja przesłała do ministerstwa, dotyczyły m.in. możliwości podniesienia wysokości grzywien za najcięższe naruszenia w ruchu drogowym. Wyższe grzywny dotyczyłyby takich naruszeń ruchu drogowego jak m.in. przekraczanie dopuszczalnej prędkości, niewłaściwe wyprzedzanie, niewłaściwe zachowanie na przejściach dla pieszych.




Drukuj

Słownik finansowy

E
Euribor

(Euro Interbank Offer Rate ) Stopa procentowa kredytów w strefie euro.

Słownik zawiera wyjaśnienia terminów i pojęć z zakresu prawa i bankowości

Warning: mktime() expects parameter 6 to be long, string given in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 73

Warning: file_get_contents(/wp-content/themes/wgn/waluty/1970.01.01.txt): failed to open stream: No such file or directory in /wp-content/themes/wgn/right-sidebar-exchange-rates.php on line 76

Kursy walutKurs z dnia

Waluta Kurs Zmiana %
chfCHF n/a n/a
usdUSD n/a n/a
eurEUR n/a n/a
gbpGBP n/a n/a
Aktualizacja codziennie o godz. 14:00. zobacz kursy archiwalne